فروش کوکوپیت
خانه / کوکوپیت / کوکوپیت تبریز / کوکوپیت در تبریز ارزان قیمت

کوکوپیت در تبریز ارزان قیمت

کوکوپیت در تبریز با قیمت ارزان را می توانید از همه نمایندگی های فروش و سایت های معتبر در این زمینه تهیه نمایید.کوکوپیت را می توان به عنوان یک بستر کشت مناسب برای محیط های گلخانه ای و گلدانی به کار برد.
این بستر را با استفاده از الیاف پوست و پوشش میوه نارگیل آماده می کنند و به صورت فشرده و در شکل های مختلف به بازار عرضه می نمایند.
مصرف کننده می تواند با اضافه کردن مقادیر مشخصی آب به الیاف فشرده کوکوپیت، آن را برای استفاده آماده سازد. به طور مثال می توان گفت هر یک کیلوگرم کوکوپیت فشرده بعد از اضافه کردن آب، 15 لیتر کوکوپیت مرطوب و آماده مصرف به مصرف کنندگان نهایی تحویل می دهد و از اینرو استفاده از آن بسیار به صرفه می باشد. کوکوپیت از اجزا و انواع مختلفی تشکیل می شود که در ادامه به توضیح آن می پردازیم

کوکوپیت در تبریز ارزان

اجزا مختلف انواع کوکوپیت

در انواع مختلف کوکوپیت تولید شده اجزای متنوعی وجود دارد که ممکن است همه این اجزا یا یکی از آن ها در کوکوپیت موجود باشد.

  • پیت
  • الیاف
  • چیپس

سه جز اصلی کوکوپیت می باشند که با توجه به درصد این مواد در کوکوپیت تولید شده انواع مختلفی به شرح زیر در بازار موجود می باشد:

  • بافت فاین
  • بافت مدیوم
  • کوکو چیپس

این سه نوع کوکوپیت نام برده شده در بالا، در ایران بیشترین میزان مصرف را دارند.

کوکوپیت در تبریز ارزان

انواع کوکوپیت ارزان قیمت در تبریز

کوکوپیت های موجود در بازار بیشتر وارداتی هستند و از کشورهای هند و سریلانکا وارد می شوند. این کشورها دارای درختان نارگیل زیادی هستند و به همین دلیل کوکوپیت تولید بیشتری در این مکان ها دارد. کوکوپیت سریلانکا دارای شوری کمتری از نوع هندی خود می باشد و سرعت بازشدن و حجم گیری بیشتری نیز دارد.

کوکوپیت در تبریز ارزان

خرید کوکوپیت ارزان قیمت در تبریز

کوکوپیت ها به صورت وارداتی به بازارهای کشور راه پیدا نموده اند و به همین دلیل برای خرید آن ها باید به وارد کنندگان و واسطه های آن ها مراجعه نمود.
این محصولات در همه نمایندگی های پخش و فروش تجهیزات باغبانی و کود و خاک، موجود می باشند و با مراجعه به این مراکز می توانید بدون واسطه و به صورت مستقیم، اقدام به خرید نمایید.
همچنین امکان خرید و فروش از طریق سایت های آنلاین به شکل گسترده ای صورت می گیرد و برای محصولی با قیمت ارزان می توانید به این سایت ها مراجعه نمایید.
این مراکز اینترنتی می توانند با حذف واسطه های فروش، قیمت های بسیار مناسب تری را نسبت به بازار در اختیار خریداران و به ویژه خریداران عمده قرار دهند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مهدی افشار
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09126633975
شماره تلفن ثابت: 02633538708
پست الکترونیکی: madiaftrade@gmail.com