فروش کوکوپیت
خانه / کوکوپیت / کوکوپیت بندرعباس / کوکوپیت در بندرعباس ارزان قیمت

کوکوپیت در بندرعباس ارزان قیمت

کوکوپیت در بندرعباس با قیمت ارزان را می توانید خیلی راحت از طریق نمایندگی های فروش وابسته به وارد کنندگان این محصول به راحتی خریداری نمایید.
امروزه به دلیل گسترش روش های کشت بدون خاک، بسترهای مناسب برای اینکار با تحقیق و بررسی های بسیار تولید شدند که یکی از این بسترهای مناسب، کوکوپیت نام دارد.
با فشرده کردن الیاف پوست و پوشش میوه نارگیل ، کوکوپیت تولید می شود. کوکوپیت ها برای استفاده باید با مقدار مشخصی آب باز شوند و در معرض هوا قرار گیرند.
به طور مثال می تواند از 1 کیلوگرم کوکوپیت خشک، 15 لیتر کوکوپیت مرطوب بدست آورد و این می تواند برای انواع کشت مناسب و به صرفه باشد.

کوکوپیت در بندرعباس ارزان

موارد مصرف انواع کوکوپیت در بندرعباس

در هنگام تهیه کوکوپیت ها بهتر است به مرغوبیت و کیفیت ، توجه نمایید چرا که کوکوپیت های نامرغوب، به خوبی تجزیه نمی شوند و در مصرف نیتروژن با گیاه رقابت می کنند و جلوی رشد گیاه گرفته می شود.
همچنین مقدار نمک موجود در آن ها زیاد است که باید قبل از مصرف شسته شوند. از موارد مصرف کوکوپیت ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • جایگزین مناسب کودهای گیاهی
  • خاک مرغوب برای گلدان
  • محیطی مناسب برای رشد قارچ
  • جذب روغن در زمین های لغزنده
  • بستری مناسب برای نگه داری حیوانات
  • کشت های هیدروپونیک
  • محیط کشت مناسب برای خرانه های نهال و نشا
  • و…

کوکوپیت در بندرعباس ارزان

خریدار عمده کوکوپیت در بندعباس

فروش انواع کوکوپیت در نمایندگی های فروش و سایت های معتبر به شکل عمده و کانتینری صورت می گیرد و یا ممکن است در پالت هایی با تعداد بالا مثلا 240 یا 250 تایی نیز در اختیار خریداران قرار گیرد.
حجم هر یک از قالب های کوکوپیت مرغوب 5 کیلویی است و کوکوپیت های کم حجم از نظر اقتصادی مقرون به صرفه نیستند و تعداد سینی های نشا کمتری را جوابگو هستند.
خرید های با حجم بالا و مستقیم ار وارد کنندگان، برای خریداران بسیار مقرون به صرفه می باشد و قیمتی دسته اول برای آن ها مهیا شده است.

کوکوپیت در بندرعباس ارزان

تهیه کوکوپیت ارزان قیمت در بندرعباس

انواع مختلف کوکوپیت که از هند و سریلانکا به کشور وارد می شوند ممکن است از طریق شهرهای جنوبی مانند بندرعباس، وارد بازارهای فروش شوند.
طبیعتا قیمت ها در این شهرها به علت دسترسی آسان و مقادیر موجودی بالا، بسیار ارزان و مقرون به صرفه است و شما می توانید خیلی راحت با کمترین هزینه ممکن، میزان سفارش خود را به کارشناسان فروش نمایندگی ها و سایت های اینترنتی، اعلام نمایید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مهدی افشار
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09126633975
شماره تلفن ثابت: 02633538708
پست الکترونیکی: madiaftrade@gmail.com