فروش کوکوپیت
خانه / کوکوپیت / کوکوپیت کرج / فروش کوکوپیت در کرج به صورت اینترنتی

فروش کوکوپیت در کرج به صورت اینترنتی

فروش کوکوپیت در کرج به صورت مستقیم توسط افراد و شرکتهای بازرگانی فعال در این حوزه صورت میگیرد. تحویل کوکوپیت درب انبار در کرج میسر است. آیا قصد خرید کوکوپیت عمده قالبی در کرج را دارید؟ آیا با انواع مدلهای عرضه کوکوپیت آشنایی دارید؟ خرید اینترنتی کوکوپیت امکان پذیر است.

کوکوپیت محصولی به دست آمده از الیاف میوه نارگیل است. به همین دلیل آن را بعضاً کوکوپیت نارگیل نیز مینامند. این محصول در سراسر دنیا کاربردهای وسیعی از جمله کشت هیدروپونیک(کشت بدون خاک)، تولید نشا و غیره دارد. فروشنده های کوکوپیت آن را به چند صورت بنا به درخواست مشتری عرضه میکنند.

کوکوپیت قالبی

در این مدل کوکوپیت معمولاً در قالب های ۵ کیلوگرمی به صورت فشرده به فروش میرسد. این مدل متداول ترین روش عرضه میباشد. به آن کوکوپیت فشرده نیز میگویند.

کوکوپیت قالبی

خاک کوکوپیت

در برخی مواقع شرکت های تولید کننده کوکوپیت این محصول را در بسته بندی های با حجم مشخص به صورت غیر فشرده روانه بازار میکنند. در این مدل زمانی برای باز شدن قالب کوکوپیت گذاشته نمیشود.

خاک کوکوپیت

 

روش های حمل کوکوپیت

نکته دیگری که حائز اهمیت میباشد، روش های حمل انواع کوکوپیت است که بسته به حجم خرید مشتری متفاوت می تواند باشد. به عنوان مثال در درخواست کمتر از ۲۵۶ قالب میبایست به صورت تک تک یا در بسته های سه تایی بارگیری شود.

از آنجا که پالت های کوکوپیت در اکثر اوقات ۲۵۶ تایی میباشد، در صورت سفارش این عدد یا ضریبی از آن میتوان کوکوپیت قالبی را با پالت در ماشین مربوطه بارگیری نمود.

 

کوکوپیت در کرج

شهر کرج یکی از پر مصرف ترین ها در کشور محسوب میگردد. به همین خاطر انبارهای گوناگونی در نقاط مختلف آن برای پخش و فروش کوکوپیت در کرج موجود است. شما میتوانید از طریق این سایت می توانید به آنها دسترسی پیدا کنید و یا از خرید اینترنتی کوکوپیت بهره ببرید.
منبع: بازار کوکوپیت

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مهدی افشار
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09126633975
شماره تلفن ثابت: 02633538708
پست الکترونیکی: madiaftrade@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش کوکوپیت قالبی

فروش کوکوپیت کرج باکیفیت با قیمت ارزان

فروش کوکوپیت کرج با کیفیت و قیمت مناسب از طریق سایت بازار کوکوپیت ایران آغاز …