فروش کوکوپیت
خانه / کوکوپیت / کوکوپیت سفید / عرضه پخش کوکوپیت سفید

عرضه پخش کوکوپیت سفید

شرکت های مختلفی در کشور ها وجود دارد که انواع مختلفی از کود های شیمیایی را تولید کرده و پخش کوکوپیت سفید را بر عهده می گیرند کوکوپیت های سفید نیز کاربرد های فراوانی در کشاورزی دارد.
شما می دانید که کوکوپیت ها انواع مختلف دارند و یکی از این انواع پخش کوکوپیت سفید در سراسر کشور می باشد این کوکوپیت نیز مزایای زیادی برای گل ها و گیاهان دارد که کشاورزان از این محصول استفاده می کنند.

پخش کوکوپیت سفید

پخش کوکوپیت سفید در بازار

همانطور که گفته شد رنگ کوکوپیت قهوه ای می باشد نوع دیگری از خانواده کوکوپیت ها موجود می باشد که  رنگ آن سفید بوده ودر تغذیه خاک و رشد سریع گل ها و گیاهان موثر می باشند پیت ماس از تجزیه مواد زیر به دست می آید

  • خزه ها
  • جلبک ها

توجه داشته باشید هنگام استفاده از پیت ماس و کوکوپیت از یکی استفاده کنید چون استفاده از هر دو گونه باعث ایجاد مشکلاتی برای گیاهان و گل های شما می شود.
قیمت کوکوپیت سفید به علت نایاب بودن آن بسیار بالا است و کسانی که زمین های زراعی دارند واین محصول را خریداری می کنند.
در عوض هنگام برداشت محصولات کشاورزی سرمایه ای خیلی بیشتراز آنچه برای خرید کوکوپیت صرف کرده اند را به دست می آورند.

پخش کوکوپیت سفید

خرید پیت ماس درجه یک

همه ی کسانی که گل نگهداری می کنند دوستدار گل های خود هستند و با خرابی و پژمرده شدن گل هایشان ،خود نیز زودتر از گل هایشان آسیب دیده و ناراحت می شوند.
از این رو ما به شما ماده ای آلی و پر خاصیت معرفی می کنیم ما به شما پیشنهاد می کنیم برای نگهداشتن گل ها و گیاهان آپارتمانی خود از خاک پیت ماس استفاده کنید.
همچنین برای کاشتن انواع سبزی ها و خیار و گوجه ها از پیت ماس استفاده کنید پیت ماس قادر است رطوبت زیادی را به خود جذب کند و مانع از شستشوی خاک شود. این محصول باعث می شود میکروب ها و آفت هایی که به گل ها و گیاهان آسیب می زنند نیز از بین بروند.

پخش کوکوپیت سفید

تجارت کوکوپیت سفید

وقتی شما برای خرید خاک گلدان به بازار مراجعه می کنید بعد از خرید خاک متوجه توپ توپ های سفیدی در داخل این خاک ها می شوید شاید فکر کنید که آنها سنگ باشند اما وقتی دست می زنید متوجه می شوید که چقدر سبک هستند این توپ های ریز و سفید همه پیت ماس ها می باشند.
کاربرد کوکوپیت های سفید این است که باعث می شوند هوا به داخل خاک و ریشه گل ها و گیاهان برسد و این گیاهان در زمین مناسبی رشد کنند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مهدی افشار
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09126633975
شماره تلفن ثابت: 02633538708
پست الکترونیکی: madiaftrade@gmail.com